(final)USAWP Girls National Junior Olympics Results – SW Zone

The results for Southwest Zone girls teams playing this week in the USA Water Polo National Junior Olympic are included below. This page will be updated regularly this week as results come in.

18&Under Girls Championship:
Commerce Aquatics 15, Viper Pigeons Green 2
Viper Pigeons Green 11, Westside Aquatics 9
Xtreme Green 14, Viper Pigeons Green 1
Viper Pigeons Green Advances to Gold Bracket
American River 12, Viper Pigeons Green 5
Viper Pigeons Green 5, Santa Barbara B 3
Raider Water Polo 10, Viper Pigeons Green 9
Westside Aquatics 10, Viper Pigeons Green 9
Shaq 7, Viper Pigeons Green 6
Viper Pigeons Green Places 12th in 18U Girls Gold

Stanford A 21, Thunder Black 1
Alliance 11, Thunder Black 3
Thunder Black Advances to Gold Bracket
Kearns 8, Thunder Black 6
Thunder Black 14, Narrows WPC 5
Thunder Black 10, Diablo Red 6
Tualatin Hills WPC 12, Thunder Black 7
Kearns 11, Thunder Black 2
Thunder Black Places 16th in 18U Girls Gold

CHAWP 18, Viper Pigeons Black 4
C Cal Water Polo 18, Viper Pigeons Black 1
Viper Pigeons Black Advances to Gold Bracket
Tualatin Hills WPC 8, Viper Pigeons Black 2
Chula Vista AC 14, Viper Pigeons Black 7
Northwest Orca WPC 14, Viper Pigeons Black 6
Narrows WPC 11, Viper Pigeons Black 5
Scots Water Polo 5, Viper Pigeons Black 4
Viper Pigeons Black Places 24th in 18U Girls Gold

16&Under Girls Championship:
Greenwich Aquatics 5, Viper Pigeons Green 3
Viper Pigeons Green 10, West Valley WPC 2
Seattle Water Polo 8, Viper Pigeons Green 6
Viper Pigeons Green Advances to Gold Bracket
Viper Pigeons Green 16, Trojan WPC 9
Viper Pigeons Green 6, 680 Blue B 0
Lamorinda 4, Viper Pigeons Green 3
Set Pink 9, Viper Pigeons Green 1
Viper Pigeons Green 9, Thunder Water Polo 4
Viper Pigeons Green Places 5th in 16U Girls Gold

Elite 12, Thunder Water Polo 2
Thunder Water Polo 6, Carlsbad Water Polo 3
Riverside Water Polo 12, Thunder Water Polo 2
Thunder Water Polo Advances to Gold Bracket
Lamorinda 8, Thunder Water Polo 3
Thunder Water Polo 6, CDM Aquatics 5
Thunder Water Polo 8, Davis WPC 5
Thunder Water Polo 7, Trojan WPC 6
American River 13, Thunder Water Polo 3
Viper Pigeons Green 9, Thunder Water Polo 4
Thunder Water Polo Places 6th in 16U Girls Gold

16&Under Girls Classic:
Ripon Aquatics 7, Viper Pigeons Black 3
Fullerton Hills WPC 9, Viper Pigeons Black 1
International WPC 6, Viper Pigeons Black 3
Viper Pigeons Black Advances to Bronze Bracket
Viper Pigeons Black 7, Rain City Water Polo 2
San Diego Shores C 5, Viper Pigeons Black 4
Viper Pigeons Black 6, South Bay United 3
Chehalem WPC 7, Viper Pigeons Black 1
Viper Pigeons Black 7, Marin WPC 5
Viper Pigeons Black Places 7th in 16U Girls Bronze

14&Under Girls Championship:
Clovis WPC 9(3), Viper Pigeons Green 9(0)(shootout)
Viper Pigeons Green 10, Shaq 4
Pacific Polo 10, Viper Pigeons Green 9
Viper Pigeons Green Advances to Gold Bracket
Viper Pigeons Green 9, Thunder 6
Viper Pigeons Green 6, Riverside Water Polo 3
Santa Barbara B 11, Viper Pigeons Green 9
San Jose Almaden 11, Viper Pigeons Green 7
Viper Pigeons Green 4, Bruin WPC 3
Viper Pigeons Green Places 5th in 14U Girls Gold

San Diego Shores 15, Thunder 6
Thunder 19, American River 7
CHAWP 15, Thunder 8
Thunder Advances to Gold Bracket
Viper Pigeons Green 9, Thunder 6
Riverside Water Polo 10, Thunder 6
San Jose Almaden 15, Thunder 9
Thunder 15, Stanford B 5
Thunder 14, Shaq 7
Chicago Park District 10, Thunder 9
Thunder Places 14th in 14U Girls Gold

12&Under Girls Championship:
Trojan WPC 13, Viper Pigeons Green 2
International WPC 7, Viper Pigeons Green 4
Viper Pigeons Green 8, Offshore 5
Viper Pigeons Green Advances to Platinum Bracket
Pacific Polo 7, Viper Pigeons Green 5
Rose Bowl 8, Viper Pigeons Green 2
Ball Under WPC 7, Viper Pigeons Green 4
CDM White 15, Viper Pigeons Green 4
Viper Pigeons Green 10, Island Water Polo 4
Viper Pigeons Green Places 23rd in 12U Girls Platinum

(final) USAWP Boys National Junior Olympics Results – SW Zone

The results for Southwest Zone boys teams playing this week in the USA Water Polo National Junior Olympics are included below.  This page will be updated regularly this week as results come in.

18&Under Boys Championship:
Bruin WPC 10, Thunder Black 7
Thunder Black 11, Gulliver Riptides 7
Thunder Black 15, Davis WPC 7
Thunder Black Advances to Platinum Bracket
Team Vegas-Henderson 18, Thunder Black 8
CHAWP White 12, Thunder Black 3
Commerce Aquatics 13, Thunder Black 9
West Valley WPC 14, Thunder Black 9
Clovis WPC 9, Thunder Black 5
Thunder Black Places 24th in 18U Boys Platinum

LA Premier 22, Viper Pigeons Green 5
Viper Pigeons Green 10, Beast Water Polo 7
Commerce Aquatics 20, Viper Pigeons Green 6
Viper Pigeons Green Advances to Gold Bracket
CDM Aquatics Blue 23, VP Green 5
Rain City Black 12, VP Green 6
Mad Dog Water Polo 9, VP Green 6
Viper Pigeons Green 7, Williamette Valley A 5
Viper Pigeons Green 13, Tualatin Hills 11
Davis WPC 12, Viper Pigeons Green 7
Viper Pigeons Green Places 14th in 18U Boys Gold

LA WPC Red 26, HOLA 3
Capitol Premier 21, HOLA 7
HOLA Advances to Gold Bracket
Mad Dog Water Polo 12, HOLA 2
Rockford Aquatic Club 13, HOLA 5
Chehalem Water Polo 8, HOLA 4
West Suburban Naperville 19, HOLA 4
Gulliver Riptides 13, HOLA 3
HOLA Places 24th in 18U Boys Gold

18&Under Boys Classic:
CHAWP Blue 15, Thunder Silver 3
Thunder Silver 14, Rain City B 4
SET Black 10, Thunder Silver 5
Thunder Silver Advances to Bronze Bracket
NWC Water Polo Club 11, Thunder Silver 5
San Diego Shores B 14, Thunder Silver 9
Thunder Silver 11, Sharks WPC 9
CDM White 12, Thunder Silver 9
Wolverine Water Polo 16, Thunder Silver 10
NWC Water Polo Club 18, Thunder Silver 9
Thunder Silver Places 12th in 18U Boys Bronze

Elite 23, Viper Pigeons Black 6
Bangarang Water Polo 14, Viper Pigeons Black 7
Viper Pigeons Black Advances to Bronze Bracket
Viper Pigeons Black 16, Rain City B 5
Viper Pigeons Black 14, Herriman Water Polo 5
680 Blue B 11, Viper Pigeons Black 4
San Marino WPC 11, Viper Pigeons Black 6
Viper Pigeons Black 13, Euguene City Water Polo 11
Viper Pigeons Black 9, Shaq Blue 6
Viper Pigeons Black Places 17th in 18U Boys Bronze

NWC Water Polo Club 14, Jesuit Water Polo 1
OC Riptide 20, Jesuit Water Polo 5
Jesuit Water Polo Advances to Bronze Bracket
Eugene City Water Polo 9, Jesuit Water Polo 5
Atwater Merced 15, Jesuit Water Polo 2
LAWPC White B 22, Jesuit Water Polo 5
Williamette Valley B 14, Jesuit Water Polo 2
Herriman Polo 10, Jesuit Water Polo 7
Jesuit Water Polo Places 24th in 18U Boys Bronze

16&Under Boys Championship:
Capitol Premier Black 7, Thunder Black 6
Scots Water Polo 11, Thunder Black 6
Thunder Black Advances to Gold Bracket
Thunder Black 10, YPro Water Polo 9
Thunder Black 11, Greenwich Aquatics White 9
Thunder Black 8(4), Colorado Water Polo 8(3)(shootout)
Clovis WPC 8, Thunder Black 7
Thunder Black 11, NIPC 7
Daca WPC A 15, Thunder Black 10
Thunder Black Places 10th in 16U Boys Gold

San Diego Shores 19, Viper Pigeons Green 0
Elite 16, Viper Pigeons Green 3
Viper Pigeons Green Advances to Gold Bracket
Viper Pigeons Green 8, Lyons Water Polo 7
Viper Pigeons Green 9, Salt Lake Poseidon Polo 7
Rain City Black 11, Viper Pigeons Green 5
Puget Sound Polo 16, Viper Pigeons Green 7
YPro Water Polo 13, Viper Pigeons Green 8
Lyons Water Polo 10(3), Viper Pigeons Green 10(0)(Shootout)
Viper Pigeons Green Places 20th in 16U Boys Gold

16&Under Boys Classic:
Stanford B 12, Viper Pigeons Red 2
Viper Pigeons Red 11, CC United Blue B 4
Valley Falcons 12, Viper Pigeons Red 5
Viper Pigeons Red Advances to Bronze Bracket
Sacramento Water Polo 6, Viper Pigeons Red 2
Academy WPC 6, Viper Pigeons Red 3
Viper Pigeons Red 10, Golden State Aquatics 5
Visalia United 8, Viper Pigeons Red 3
Chelsea Piers Water Polo 10, Viper Pigeons Red 8
International WPC 6, Viper Pigeons Red 2
Viper Pigeons Red Places 12th in 16U Boys Bronze

PV Water Polo 5, Viper Pigeons Black 3
Pacific Polo 10, Viper Pigeons Black 4
Viper Pigeons Black Advances to Broze Bracket
SC Tritons 14, Viper Pigeons Black 8
Tualatin Hills WPC 9, Viper Pigeons Black 7
Viper Pigeons Black 12, CC United Blue B 5
Viper Pigeons Black 9, Princeton Polo 5
Viper Pigeons Black 11, Jesuit Water Polo Green 9
Viper Pigeons Black Places 21st in 16U Boys Bronze

Newport Beach 14, Jesuit Water Polo Green 4
Trojan WPC Gold 10, Jesuit Water Polo Green 3
Jesuit Water Polo Green Advances to the Bronze Bracket
Ball Under 12, Jesuit Water Polo Green 6
Golden State Aquatics 13, Jesuit Water Polo Green 6
Jesuit Water Polo Green 9(3), Princeton Polo 9(1)(shootout)
Jesuit Water Polo Green 15, CC United Blue B 7
Viper Pigeons Black 11, Jesuit Water Polo Green 9
Jesuit Water Polo Green Places 22nd in 16U Boys Bronze

16&Under Boys Invitational:
South Coast White 17, Jesuit Water Polo White 4
Rose Bowl Black 20, Jesuit Water Polo White 0
OC Riptide 9, Jesuit Water Polo White 3
East 7, Jesuit Water Polo White 0
Spartan WPC 19, Jesuit Water Polo White 12
Del Mar WPC B 14, Jesuit Water Polo White 7
SOMA Aquatics 11, Jesuit Water Polo White 7
Jesuit Water Polo White Places 12th in 16U Boys Invitational

14&Under Boys Championship:
San Diego Shores 10, Viper Pigeons Green 3
Viper Pigeons Green 13, West Coast Aquatics 4
Orange County WPC 16, Viper Pigeons Green 8
Viper Pigeons Green Advances to Gold Bracket
NSD Stars 12, VP Green 9
Pacific Polo Gold 13, VP Green 4
Viper Pigeons Green 6, Carlsbad Water Polo 5
PV WPC 7, Viper Pigeons Green 5
Sacramento WP 10, Viper Pigeons Green 8
NSD Stars 16, Viper Pigeons Green 9
Viper Pigeons Green Places 12th in 14U Boys Gold

Irvine Kahuna Black 21, Thunder Water Polo 0
Greenwich Aquatics 6, Thunder Water Polo 2
Thunder Water Polo Advances to Gold Bracket
Thunder 12, Spartan WPC 5
Carlsbad Water Polo 9, Thunder 6
Thunder 15, Golden State Aquatics 6
Ripon Aquatics 16, Thunder 9
Huntington Beach WPC 10, Thunder 9
Thunder Places 16th in 14U Boys Gold

14&Under Boys Classic:
Valley Falcons 15, Viper Pigeons Black 6
680 Blue B 18, Viper Pigeons Black 5
Viper Pigeons Black Advances to Bronze Bracket
Rose Bowl Black 16, Viper Pigeons Black 3
Viper Pigeons Black 12, Longhorn Aquatics 5
Porterville Water Polo 11, Viper Pigeons Black 8
Academy Water Polo 11, Viper Pigeons Black 9
Viper Pigeons Black 11, Pacific Polo Blue 5
Viper Pigeons Black Places 19th in 16U Boys Bronze

Shore Aquatics Red 17, Longhorn Aquatics 4
Trojan Water Polo B 26, Longhorn Aquatics 6
Longhorn Aquatics Advances to Bronze Bracket
Viper Pigeons Black 12, Longhorn Aquatics 5
Rose Bowl Black 11, Longhorn Aquatics 2
Lamorinda Black C 11, Longhorn Aquatics 8
San Jose Almaden 12, Longhorn Aquatics 6
Foothill Black 19, Longhorn Aquatics 7
Longhorn Aquatics Places 24th in 14U Boys Bronze

12&Under Boys Championship:
Newport Beach 14, Thunder Water Polo 7
Thunder Water Polo 7, Greenwich Aquatics White 6
Riverside Water Polo 6, Thunder Water Polo 4
Thunder Advances to Gold Bracket
Thunder Water Polo 10, San Miguel WPF 9
Commerce Aquatics 11, Thunder Water Polo 9
Thunder Water Polo 16, PV Water Polo Club 7
Thunder Water Polo 6, Clovis 0
680 Red A 11, Thunder Water Polo 10
Thunder Water Polo 10, CDM Aquatics Blue 5
Thunder Water Polo Places 5th in 12U Boys Gold

Socal Black 20, Viper Pigeons 0
Foothill Red 14, Viper Pigeons 2
Viper Pigeons Advances to Gold Bracket
NSD Stars 18, Viper Pigeons 8
Del Mar WPC 6, Viper Pigeons 4
Bakersfield 7, Viper Pigeons 6
Viper Pigeons 7, Longhorn Aquatics 3
Viper Pigeons 9, Lamorinda Gold B 7
Viper Pigeons Black Places 21st in 12U Boys Gold

Vanguard Blue 26, Longhorn Aquatics 1
Clovis WPC 11, Longhorn Aquatics 1
Longhorn Aquatics Advances to Gold Bracket
College Park WP 19, Longhorn Aquatics 6
PV Water Polo Club 18, Longhorn Aquatics 5
Lamorinda Gold B 13, Longhorn Aquatics 3
Viper Pigeons 7, Longhorn Aquatics 3
Bakersfield 9, Longhorn Aquatics 7
Longhorn Aquatics Places 24th in 12U Boys Gold

USA Water Polo National Junior Olympics

Huntington Beach, CA – July 22 – The 2014 USA Water Polo Junior Olympics, the world’s largest water polo tournament, starts this Saturday in the Palo Alto/San Jose, CA area. Over 10,000 athletes will compete among some 600 teams at 29 different locations during the week of water polo action. Session 1 featuring 10U girls and all boy’s competition will take place from July 26-29 followed by Session 2 which will take place July 31-August 3 featuring 10U mixed and all girl’s competition. Prior to the start of each session, the JO Expo will take place at the DoubleTree by Hilton in San Jose on Friday, July 25th and Wednesday, July 30th. A live webcast will be provided free of charge by CoachesAid.com for all the gold medal matches in the championship tournament platinum division. For all things Junior Olympics related, visit the official tournament website by clicking here.

The Southwest Zone has teams entered from West Houston WP (Viper Pigeons), Thunder WPC, Jesuit Water Polo, Longhorn Aquatics and HOLA.

USA Water Polo ODP Program for 2015

(from USA Water Polo) Huntington Beach Calif. – July 23, 2014 — On the heels of restructuring the Olympic Development Program, regional coaching leadership for the program has been selected and a new National ODP Championship tournament scheduled for 2015, USA Water Polo Director of High Performance John Abdou announced earlier today. A total of 24 water polo coaches from around the nation have been named USAWP ODP Zone Head Coaches, deployed among 13 ODP Zones, adding a Great Lakes (MI, OH, Western PA) and Hawaii Zone to the traditional regions. ODP head coaches are responsible for programming and administrative duties in their respective zones. They will also coach the youngest age group teams in the championship tournament, which will include 96 total teams divided into six 16-team divisions—three for men and three for women. The boy’s national championship will be played February 27-March 1, 2015 and the girl’s national championship will be played March 14-16, 2015.

The announcement of an ODP championship and new zone coaching leadership is part of a profound evolution of the Olympic Development Program, which will be more modular and flexible in its fresh iteration. ODP “2.0” will offer two general camps in each USAWP zone in the 2014-2015 season, open to all USAWP Gold athletes. Camps will be led by a member of the USA Water Polo national team staff supported by zone coaches, and will offer a progressive program of skills developed and endorsed by the senior national team head coaches. Attendance at a camp will be required for identification and selection to a zone championship team.

At the conclusion of the Zone Camps, the top 14 athletes in each age group (Youth, Cadet, and Development) will be selected for further training before competing as a team in the ODP National Championships. Larger zones will be granted two teams in each category, commensurate with their membership size. Based on performance at the ODP National Championship, athletes will be selected to attend National Team Selection Camps, where additional training and evaluation will ultimately lead to the selection of America’s youth, cadet and developmental teams, most of which will represent the USA in some form of international competition.

The 2014-15 ODP Zone Head Coaches are:

For Boy’s Teams: Tracy Stapleton (Central), Martin Matthies (Coastal), Nikola Malezanov (Great Lakes), Dave Schiffner (Hawaii), Tim Daniel (Midwest), Robbie Bova (Mountain), Mark Lawrence (Northeast), Djoko Radumovic (Pacific SW), Randy Kalbus (Pacific), Christi Gilmore (Pacific NW), Jeff Colton (SoPac), Michael Goldenberg (Southeast), and Joe Linehan (Southwest).

For Girl’s Teams: Alan Stender (Central), Julie Snodgrass (Coastal), Katie Card (Great Lakes), Gregg Wong (Hawaii), Doug Eichstaedt (Midwest), Robbie Bova (Mountain), Leslie Entwhistle (Northeast), Nicki Davidson (Pacific SW), Ryan Cunnane (Pacific), Christi Gilmore (Pacific NW), Casey Greenawalt (SoPac), Carroll Vaughn (Southeast), and Scott Slay (Southwest).

“We felt that it was important to have direct contacts in each ODP Zone for the benefit of our members in those regions. In collaboration with zone leadership, the zone head coaches were selected to help lead the identification and recruitment of the best athletes for further development in ODP and national team pipelines. I look forward to a collective effort on the zone level to help ensure the development and success of our athletes, coaches and referees,” said Abdou.

“This is an exciting time for the growth and development of high level water polo in the United States. We have taken the necessary steps to ensure that opportunities are available for all USA Water Polo members to strive for their Olympic dreams regardless of where they are from in our country.” said USA Women’s National Team Head Coach Adam Krikorian.

“I am happy to see the changes made to the Olympic Development Program. A more streamlined, all-inclusive program will benefit all of our members and will have a positive impact on our National Teams at every level,” said Dejan Udovicic, USA Men’s National Team Head Coach.

The revised Olympic Development Program will begin this September with zone camps. For more information on the program, including dates for camps and competitions in your region, please visit the ODP website by clicking here.

About USA Water Polo
USA Water Polo, Inc. is the national governing body for water polo in America, overseeing our United States Olympic program as well as 20 different championship events annually, such as Junior Olympics and Masters National Championships. With more than 40,000 members, USAWP is also the sanctioning authority for more than 500 Member Clubs and more than 400 tournaments nationwide. USAWP is committed to the development of the sport throughout the US. It fosters grass-roots expansion of the sport, providing a national system of affiliated clubs, certified coaches and officials.

Official USA Water Polo Sponsors & Suppliers
24 Hour Fitness, Active Media, American Pistachios, Bare Fruit Snacks, Beachside Produce, Big Fish Payroll Services, Colorado Time Systems, Deckside Pool Services, Jamba Juice, Justin’s, Katin USA, KT Tape, Liberty Mutual Insurance, Malibu Wellness, Mikasa, Nestlé Nesquik, Ospraie Management, PowerBar, S & R Sport, Sea Air Federal Credit Union, Special Event Contractors, TicketPrinting.com, TYR, United, Waiākea, Water Marque, & ZOLL AED

Houston Summer Open Results

HOPS and GLOW win at the Houston Summer Open.  Final standings and game scores below.

Open:

  1. HOPS Blue
  2. Thunder Black
  3. VP Legion
  4. HOPS White
  5. Thunder Silver
  6. SA
  7. Strike Force
  8. Stallions

Women

  1. GLOW
  2. VP Demoliton
  3. Thunder
  4. Heenan
  5. Disasters
  6. Gator
  7. Austin

18U

  1. Thunder White
  2. Powers
  3. Rockets
  4. Hart
  5. Jesuit
  6. Thunder Yellow
OPEN
Thunder Black 13 vs. VP – Young Stallions 3
Thunder Silver 6 vs. HOPS White 16
HOPS Blue 15 vs. San Antonio 6
VP – Strike Force 4 vs. VP – Legion of Doom 16
HOPS Blue 7 vs. Thunder Black 6
VP – Legion of Doom 9 vs. HOPS White 10
San Antonio 12 vs. VP – Young Stallions 7
Thunder Silver 9 vs. VP – Strike Force 5
HOPS Blue 9 vs. VP – Young Stallions 3
VP – Strike Force 2 vs. HOPS White 10
Thunder Black 13 vs. San Antonio 7
Thunder Silver 7 vs. VP – Legion of Doom 11
3rd in A – San Antonio 9 vs. 4th in B – VP Strike Force 6
4th in A – VP Young Stallions 4 vs. 3rd in B – Thunder Silver 11
1st in A – HOPS Blue 7 vs. 2nd in B – VP Legion of Doom 4
2nd in A – Thunder Black 7 vs. 1st in B – HOPS White 5
Loser G33 – VP Strike Force 5 vs. Loser G35 – VP Young Stallions 4
Winner G33 – San Antonio 8 vs. Winner G35 – Thunder Silver 13
Loser G37 – Legion of Doom 8 vs. Loser G39 – HOPS White 7
Winner G37 – HOPS Blue 13 vs. Winner G39 – Thunder Black 10
WOMEN
Thunder 13 vs. Gator Gals 4
Austin 9 vs. VP Demolition 13
VP Heenan Family 16 vs. VP Natural Disasters 1
Austin 16 vs. Gator Gals 7
Thunder 1 vs. VP Demolition 12
GLOW 8 vs. VP Heenan Family 7
Austin 13 vs. Thunder 7
VP Demolition 14 vs. Gator Gals 1
GLOW 13 vs. VP Natural Disasters 4
1st in A – VP Demolition 4 vs. 1st in B – GLOW 10
3rd in A – Gator Gals 5 vs. 3rd in B – VP Natural Disasters 2
4th in A – Austin 3 vs. 2nd in B – VP Hennan Family 9
2nd in A – Thunder 0 vs. 1st in B – GLOW 9
3rd in A – Gator Gals 2 vs. 2nd in B – VP Hennan Family 14
4th in A – Austin 0 vs. 3rd in B – VP Natural Disasters 5
1st in A – VP Demolition 13 vs. 2nd in A – Thunder 5
3rd in B – Natural Disasters 10 vs. 2nd in B – VP Hennan Family 5
18U
Jesuit Water Polo 4 vs. VP Rockets 7
VP Hart Foundation 9 vs. Thunder White 13
Thunder White 10 vs. VP Rockets 6
Thunder White 12 vs. Thunder Yellow 3
VP Hart Foundation 5 vs. VP Powers of Pain 5
VP Powers of Pain 10 vs. VP Rockets 6
Thunder Yellow 6 vs. Jesuit Water Polo 15
Jesuit Water Polo 9 vs. VP Hart Foundation 13
Thunder Yellow 5 vs. VP Powers of Pain 10
Thunder Yellow 2 vs. VP Hart Foundation 12
Jesuit Water Polo 5 vs. VP Powers of Pain 10
Jesuit Water Polo 6 vs. Thunder White 15
Thunder Yellow 9 vs. VP Rockets 11
Thunder White 9 vs. VP Powers of Pain 4
VP Rockets 10 vs. VP Hart Foundation 5